До уваги користувачів сайту kovtonyuk.inf.ua!

Конкурс на назву сайту

«…якщо ми хочемо точно розв’язати хоча б найпростіше питання, яке стосується руху твердих чи рідких тіл, ми не можемо обійтися без допомоги аналізу нескінченно малих… Можна сказати, що в усіх галузях науки цей вищий аналіз застосовується так широко, що все, чого можна досягти, не вдаючись до нього, можна вважати майже за ніщо»

Леонард Ейлер, 1755 рік.

Шановні студенти, колеги, друзі, товариші, пані та панове!

Статистика показує, що наш сайт користується невеличкою популярністю серед шанувальників математичного аналізу та диференціальних рівнянь. Тому адміністрація сайту пропонує конкурс на його назву. Наша робоча версія: «Математичний аналіз і диференціальні рівняння вивчаю САМ». Пропозиції надсилайте на фейсбук або на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Запропоновані варіанти та їх обговорення виставлятимуться на сайті.

Також на сайті започатковуємо розділ «Спогади про кафедру математики» нашого рідного педагогічного університету. Можете надсилати фото, цікаві історії, що трапилися з Вами під час навчання на фізматі. Будемо публікувати (звичайно, за згодою сторін).

З повагою Мар’яна Михайлівна