Практикум з інтегрального числення функції однієї змінної

Шановні студенти!

У 2015 році вийшов з друку навчальний посібник «Практикум з інтегрального числення функції однієї змінної» (автори: Ковтонюк М.М. і Войтовик В.А. – Вінниця: ТОВ «Фірма «Планер», 277 с.).

Рекомендований «Практикум» має своєю метою надати істотну допомогу студентам в оволодінні технікою інтегрування і розв’язуванні практико-орієнтованих задач з використанням визначеного інтеграла.

«Практикум» складається з 15 практичних занять, у кожному з яких наведено короткі теоретичні відомості, запитання та завдання для самостійних і контрольних робіт з тем «Невизначений та визначений інтеграл». У «Практикумі» велика кількість типових прикладів і задач супроводжується детальним розв’язанням, структурованим за схемою «Стратегія» і «Розв’язання». За таким поданням навчального матеріалу коментар не заважає сприйняттю основної ідеї та плану розв’язування завдань певного типу. Це дозволяє студенту, який уже засвоїв спосіб розв’язування, за допомогою наведеного прикладу згадати, як розв’язувати завдання, а студенту, якому потрібна консультація, одержати її. У правій колонці «Розв’язання» ми показуємо, яким має бути запис у зошиті студента, у лівій: «Стратегія» – пропонуємо ґрунтовне пояснення ходу розв’язання, що дасть змогу студенту самостійно опрацьовувати матеріал, постійно повторювати теоретичні відомості, формувати вміння пояснювати свої дії під час виконання вправ.

Посібник написаний для студентів ОКР «бакалавр» напряму підготовки «математика», в тому числі заочної форми навчання. Може бути корисним вчителям, викладачам математики та магістрантам.

Бажаю вам гарного навчання, великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості!

З повагою Мар’яна Михайлівна.

Практикум. Ковтонюк, Войтовик

Книги Ковтонюк М.М.